PRCEK mini F3K

Technické parametry modelu:                         Rozpětí: 980 mm                                                 Délka: 985 mm                                             Hmotnost: od 100 g                                            Profil: AG

Doporučené RC vybavení:                                       3x servo Emax ES 9051 (4. servo pro SOP)             1s lipol cca 350 mAh   

Prcek je metrový model kategorie F3K, který je vyráběný v negativních formách. Křídla jsou zhotovená z rohacelového sendviče - uvnitř duté (neobsahuje žádné jádro) pouze s nosníky křídla. Tento sendvičový materiál je následně olaminovaný skelnou tkaninou a vyztužený UMS uhlíkem. Zhotovené křídlo vyniká vysokou pevností a tuhostí. Trup je vyráběný v negativních formách tlakovou technologií. Trup je vyráběný z kvalitních uhlíkových tkanin pro dosažení vysoké pevnosti a nízké hmotnosti. Ocasní plochy jsou z balzy, ze které jsou do přesných polotovarů vypálené na CNC stroji. Toto malé F3K házedlo může být řízeno křidélky a výškovku, případně i směrovku.

Každá stavebnice obsahuje křídlo, trup, vyfrézované polotovary ocasních ploch a sáček s příslušenstvím pro dokončení modelu (kolík, pružinky pro VOP případně i SOP, kozlík pro VOP, šrouby křídla, imbusový klíč, kevlarovou nit, páky, krytky serv, trupové lože serv a kabinku). 

Barevné provedení lze kombinovat podle níže uvedeného schématu ( Barvy jsou míchané na zakázku, proto nemají označení RAL):  

Ceník

Uvedené ceny se mohou lišit dle Vašich požadavků, jsou pouze informační.

Standart

5.000 Kč

D-Box

5.600 Kč

Carbon

6.500 Kč